Konkurs recytatorski 2019

         15 maja 2019 roku nasze uczennice wzięły udział w XXV edycji konkursu recytatorskiego „Majowe spotkania z poezją”, którego patronatem jest Burmistrz Korfantowa.

         Przechodzką placówkę reprezentowały: J. Słowik (kl. IV) recytowała wiersz H. Niewiadomskiej pt. „Zebra”; N. Kapleta (kl. IV) utwór S. Neblika „O żyrafie”; J. Jabcon (kl. V) wystąpiła w recytacji „Jedenastoletniego zakochanego” autorstwa A. Bursy, natomiast A. Raczek (kl. VI) zaprezentowała utwór J. Przybory pt. „Nie będę dorosły”.

       Recytacje prezentowało 33 uczniów w kategorii klas IV - VI. Dziewczęta z naszej szkoły bardzo ładnie zaprezentowały, przygotowaną pod kierunkiem polonistki A. Walczuk, poezję.

Gratulujemy występu i życzymy powodzenia w przyszłości.

 Konkurs recytatorski 2019