Mały Olimpijczyk 2020

1 lutego 2020 roku na hali sportowej w Korfantowie odbyły się gminne zawody sportowe „Mały Olimpijczyk”. Uczniowie rocznik 2009 mieli możliwość sprawdzenia swoich umiejętności w 7 konkurencjach. W kategorii dziewcząt do rywalizacji sportowej stanęły 4 drużyny. Nasze uczennice: Emilia Wencel, Magdalena Makiola, Martyna Siano, Julia Słowik, Maja Skut, Wiktoria Radziej, Oliwia Makiola, Julia Kaplyta zajęły II miejsce!

Drużynę chłopców reprezentowali: Kamil Tomala, Szymon Mazurek, Domink Tomala, Kacper Bocheński, Filip Maślanka, którzy zajęli II miejsce! Wielkie gratulacje!

Naszym zawodnikom na widowni kibicowali rodzice i rodzeństwo. Dziękujemy za wsparcie.

Zawody przebiegały we wspaniałej, przyjaznej atmosferze i sportowej rywalizacji. Dzieci w nagrodę otrzymały dyplomy. Organizatorzy: Gminny Szkolny Związek Sportowy w Korfantowie zapewnili napoje i zdrową przekąskę.

Dorota Łapot

maly olimpijczyk