BEZPIECZNE WAKACJE 2019

bezpieczne wakacje 360 300

 

7 czerwca 2019 roku w ramach udziału w akcji BEZPIECZNE WAKACJE gościliśmy w naszej szkole policjantów z Posterunku Policji          w Korfantowie. Pogadanka dotyczyła bezpiecznych zachowań nad wodą,          w podróży, w górach. Policjanci przestrzegali uczniów przed niebezpiecznymi sytuacjami, z jakimi mogą się zetknąć w domu, przy pracach w gospodarstwie domowym i innych nietypowych sytuacjach.

Na korytarzu szkolnym wykonano gazetkę tematyczną poświęconą bezpieczeństwu na wakacjach.

Wszyscy uczniowie obejrzeli prezentację multimedialną pt. „Bezpieczne wakacje”.

Wychowawcy klas przeprowadzili pogadanki na temat jak bezpiecznie korzystać z kąpieli słonecznych i wodnych. Jak zdrowo, i bezpiecznie bawić się w czasie wakacji.

Rozdano uczniom kamizelki odblaskowe w ramach akcji "Dobrze cię widzieć" prowadzonej przez Fundusz Sprawiedliwości

IMG 0592