I Ty możesz zostać św. Mikołajem

I ty 

Już kolejny rok Samorząd Uczniowski ZSP w Przechodzie z okazji zbliżających się ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA organizuje akcję charytatywną „I ty możesz zostać świętym Mikołajem”. Ta wspaniała akcja polega na zbiórce przyborów szkolnych, zabawek i słodyczy dla dzieci wychowujących się w domach dziecka. W tym roku chcielibyśmy wspomóc Dom Dziecka w Głogówku.

Pokażmy, że potrafimy dzielić się tym co mamy!

Chcemy sprawić by był to wyjątkowy czas dla wszystkich dzieci.

Dary można składać do pudełka, które będzie wystawione na korytarzu szkolnym.

Nie bądźmy obojętni na los innych dzieci i czynnie włączmy się do akcji!!

 

IMG 2014 

 

mikoaj 2016

Samorząd Uczniowski Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Przechodzie zorganizował akcję „ I ty możesz zostać Świętym Mikołajem”. Od 12 do 22 grudnia uczniowie klas I-VI oraz przedszkolaki z Rzymkowic składali podarunki do pudełka dla dzieci z Domu Dziecka w Głogówku.

Dnia 23.12.2017r. zapakowane dary wraz z kartą z życzeniami, którą wykonała przewodnicząca SU Maja Apostel zostały dostarczone do Domu Dziecka.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy z wielkim sercem przyłączyli się do akcji i ofiarowali dary.

mikoaj 1